Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Andrzej Morozowski bredzi na antenie TVN24 - zaatakował PiS listą... pedofilów

Do ataków dziennikarzy TVN24 na PiS teoretycznie powinniśmy się już przyzwyczaić i puszczać mimo uszu niektóre bzdury przez nich wygadywane.

screen TVN24
Do ataków dziennikarzy TVN24 na PiS teoretycznie powinniśmy się już przyzwyczaić i puszczać mimo uszu niektóre bzdury przez nich wygadywane. Oni jednak ciągle potrafią zaskakiwać stronniczością w polityczno-medialnych rozgrywkach. Dowód - Andrzej Morozowski, który dziś znowu zaszalał.

Od rana na antenie TVN24 trwa debata o Trybunale Konstytucyjnym, wydarzeniach w Sejmie, wrzaskach opozycji... Nie brakowała również szpil wbijanych w PiS bądź prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Niby nic nowego, standard.

Aż krótko po godzinie 14.30 w studio pojawili się dwaj goście Marcin Meller oraz Andrzej Morozowski. Ten drugi zdobył "sławę" dzięki swej powszechnie znanej apolityczności i dziennikarskiemu obiektywizmowi. Pisaliśmy o tym wielokrotnie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Gwiazdor TVN24 popłynął... Olbrychski wpadł pijany, a on tropi polityczną zemstę

Dzisiaj jednak przeszedł samego siebie. Poniżej dokładny cytat "złotej myśli" Morozowskiego:

Zaczął od niezrozumiałego bełkotu:
"Zbigniew Ziobro już przygotowuje spis pedofili, prawda, olbrzymi, i tak dalej, specjalna ustawa, kto będzie decydował, jedni będą, drudzy nie będą".

CZYTAJ WIĘCEJ: Morozowski „błysnął” na antenie. A internauci wyśmiewają #PrzypadkiMorozowskiego

Ale po chwili przeszedł do sedna:
"No, wszyscy się domyślamy, że taki spis może być straszliwym narzędziem niszczenia ludzi, no, eeee, teraz bez złej woli kogoś tam wsadzi pan minister, prawda, na tę listę, albo z bardzo złą wolą kogoś wsadzi, żeby go oczernić po roku okaże się...

Na te głupoty zareagował prowadzący tłumacząc, że na liście znajdą się osoby skazane sądowym wyrokiem, ale taka uwaga tylko podkręciła Morozowskiego. - To też są rzeczy które się da zrobić - dodał.

Czas na interwencję Rady Etyki Mediów?

 Źródło: TVN24,niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
gb
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo