Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Znamy wyniki najnowszego sondażu. W II turze poparcie Dudy rośnie - Komorowskiego maleje

Z najnowszego sondażu Millward Brown przeprowadzonego dla „Faktów” TVN w ostatnich dniach przed wyborami prezydenckimi wynika, że II tura wyborów prezydenckich jest już w zasadzie przesądzona.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Z najnowszego sondażu Millward Brown przeprowadzonego dla „Faktów” TVN w ostatnich dniach przed wyborami prezydenckimi wynika, że II tura wyborów prezydenckich jest już w zasadzie przesądzona. Co ciekawe na ostatniej prostej przed wyborami, spada poparcie Bronisława Komorowskiego, rośnie natomiast Andrzeja Dudy.

Ankietowani pytani o wskazanie swojego kandydata w wyborczej „dogrywce” zadeklarowali: 54 proc. respondentów popiera Komorowskiego, natomiast 41 proc. Dudę. W porównaniu z poprzednim badaniem, oznacza to spadek deklarowanego poparcia dla Komorowskiego i wzrost poparcia dla Andrzeja Dudy

Z najnowszego sondażu Millward Brown przeprowadzonego dla „Faktów” TVN w ostatnich dniach przed wyborami prezydenckimi wynika, że poparcie Bronisława Komorowskiego w ostatnim czasie mocno spadło. Oddanie głosu na Bronisława Komorowskiego deklaruje 39 proc. Ankietowanych. Zgodnie z wynikami sondażu przeprowadzonego dla „Faktów” TVN na drugim miejscu plasuje się Andrzej Duda z poparciem 27 proc. respondentów.

Trzecie miejsce ma Paweł Kukiz, na którego oddanie głosu deklaruje 13 proc. ankietowanych. Z kolei Janusz Korwin Mikke mógłby liczyć na 5 proc. poparcia.

Dzisiaj poznaliśmy również wyniki innego, sensacyjnego sondażu: CZYTAJ WIĘCEJ: Remis liderów na końcówce kampanii. Sensacyjny sondaż SLD

 Źródło: niezalezna.pl,TVN24

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
rz
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo