Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Marzena Kipiel-Sztuka w hospicjum. Poruszające zdjęcie

W mediach społecznościowych pojawiło się wyjątkowe pożegnanie aktorki Marzeny Kipiel-Sztuki. Na Tik-Toku zamieszczono zdjęcie z czasów, gdy serialowa Halinka Kiepska była już ciężko chora.

Marzena Kipiel-Sztuka
By Sławek CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=17392813 - i pixabay.com

Zmarła aktorka Marzena Kipiel-Sztuka (58 lat) - poinformowała w niedzielę Telewizja Polsat. Popularność przyniosła jej rola Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". "Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Kipiel-Sztuka" - napisała w mediach społecznościowych aktorka Renata Pałys, która również występowała w serialu "Świat według Kiepskich".

Uroczystość pogrzebowa śp. Marzeny Kipiel-Sztuki odbędzie się 13 czerwca 2024 r. o godz. 13:15 w kaplicy cmentarnej przy ul. Wrocławskiej w Legnicy.  - W dniu pogrzebu odbędzie się zbiórka na Wałbrzyskie Hospicjum, w którym przebywała. Życzeniem Marzeny były kolorowe kwiaty - nie wieńce. Przyjdźmy na kolorowo, nie w czerni - napisano na nekrologu. 

Marzena Kipiel-Sztuka ciężko chorowała. Była w hospicjum

Na Tik-Toku pojawiło się zdjęcie Marzeny Kipiel-Sztuki wykonane już w czasie, gdy była poważnie chora. Mimo ciężkiej sytuacji zdrowotnej, aktorka pozostała uśmiechnięta do końca. Zmarła w wałbrzyskim hospicjum i właśnie na to hospicjum będzie prowadzona zbiórka podczas jej pogrzebu. 

@katarzyna1603 Moja kochana Marzenka 😢 #dc #foryou #światwgkiepskich #smutek #rozpacz #pamiećozmarlych ♬ dźwięk oryginalny - Karina

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Marzena Kipiel-Sztuka #świat według kiepskich #hospicjum #choroba

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo