Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Kurdej-Szatan chyba po szkoleniu u Rusin. O Straży Granicznej pisze „mordercy”, a rząd „zezwala na śmierć kobiet”

Barbara Kurdej-Szatan to celebrytka, która zasłynęła ze wspierania Platformy Obywatelskiej czy środowisk lewackich spod znaku tzw. "Strajku Kobiet". Swoimi przemyśleniami bardzo chętnie dzieli się na Instagramie. W swoim najnowszym wpisie po raz kolejny dała popis kłamstw oraz przekroczyła wszelkie granice dobrego smaku. Tym razem nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej "mordercami". Dostało się też rządowi, który to według niej "zezwala na śmierć kobiet". Jak na osobę jawnie deklarującą wsparcie dla "Strajku Kobiet" oraz "postępową" aktorkę przystało, nie mogło tam również zabraknąć całej litanii przekleństw. Niecenzuralne słowo na "k" pada w jej wpisie aż pięć razy.

Barbara Kurdej-Szatan
instagram.com/kurdejszatan

Straż Graniczna to "mordercy", "maszyny bez serca", "bez mózgu", "bez niczego" - popis Kurdej-Szatan na Instagramie 

Barbara Kurdej-Szatan to celebrytka, która od kilku lat nie ustaje w atakach na rząd PiS-u oraz czynnie wspiera polityków PO. Lektura jej najnowszego wpisu sprawia, że gdybyśmy nie wiedzieli kto jest autorem, najpewniej zakładalibyśmy, że stworzyła go Marta Lempart lub inna słynąca z wulgarnego, rynsztokowego języka przedstawicielka tzw. "Strajku Kobiet". Nie ma jednak wątpliwości, że pod poniższymi słowami podpisała się właśnie sama Kurdej-Szatan. 

Czego dotyczy jej wpis? Dowiadujemy się z niego, że polscy funkcjonariusze Straży Granicznej to "mordercy", "maszyny bez serca", "bez mózgu". Tak naprawdę to "bez niczego". 

"KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!!
Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ???????
Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!"
- czytamy na jej instagramowym profilu. 

Kurdej-Szatan do swojego wpisu dołączyła film pochodzący od - a jakże - "Strajku Kobiet". Widzimy na nim grupę migrantów próbujących w nielegalny sposób przedostać się przez polsko-białoruską granicę. Na miejscu byli obecni funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy temu zapobiegli. Obrona polskiej granicy przed nielegalną, niepohamowaną imigracją jest dla celebrytki powodem, by nazywać polskich funkcjonariuszy "mordercami", "maszynami bez serca", "bez mózgu", " bez niczego", które "ślepo wykonują rozkazy". 

Najwyraźniej Barbara Kurdej-Szatan nie zdaje sobie sprawy, że migranci są celowo zwożeni na polsko-białoruską granicę przez służby Łukaszenki, a wiele scen, które się tam odgrywa, jest zwyczajnie inscenizowanych na polecenie białoruskiego reżimu.

Dodatkowo, białoruscy pogranicznicy w ostatnich tygodniach dopuścili się wobec polskich służb wielu prowokacji. Czy możemy liczyć na to, że celebrytka także będzie się "trząść i ryczeć", gdy ranni zostaną polscy funkcjonariusze broniący granicy? 

Rząd "zezwala na śmierć kobiet" 

Jeśli ktoś uważa, że w jednym wpisie nie da się skompromitować się jeszcze bardziej, zapraszamy do lektury dwóch ostatnich zdań postu Kurdej-Szatan:

"I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!!" 

Na sam koniec celebrytka pokusiła się o stwierdzenie, że polski rząd "zezwala na śmierć kobiet". Jest to oczywiście odniesienie do tragicznego zdarzenia w szpitalu w Pszczynie, gdzie zmarła ciężarna kobieta. Należy jednak przypomnieć, że polskie prawo w dalszym ciągu dopuszcza możliwość dokonania aborcji w przypadku, gdy zagrożone jest życie i zdrowie matki. W tej sprawie wypowiedział się także premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu powiedział, że "wszystkie okoliczności śmierci 30-letniej kobiety w Pszczynie powinny zostać wyjaśnione". 

Komentarze internautów 

Pod postem Barbary Kurdej-Szatan wywiązała się żywiołowa dyskusja. Poniżej publikujemy najciekawsze komentarze. 
aga_cinka
"Baśka opanuj emocje bo jutro będziesz tego żałować. Dopadnie Cię moralniak ale z innej strony 🤫"

mr.szymon_
"Trochę chyba emocje wzięły górę patrząc na język w tym poście..... Mordercy? Nie widzę żeby kogoś mordowali a chyba nie można bezpodstawnie kogoś oskarżać..... To jest urywek filmu, nie wiemy co się działo wcześniej i później ...."
beata_kuty
"Przecież można przejść legalnie granicę, A oni próbują nie... poza tym gdzie indziej między innymi w Korei za przekroczenie granicy dostają strzał w głowę. PiS, PO i inne partie tak samo by postąpiło"
karina.zaborowska.1
"Oj jak się krzyczy wielce ze swojego pięknego domku. Niechże Pani ich weźmie do siebie, zaopiekuje dziećmi, wyedukuje, wykarmi, zapewni byt i opierunek 👏 no, śmiało!"

alibaba_rozbojnikk
"Co się kur** dzieje że Polska broni swoich granic? To jest coś dziwnego ? Ktoś nie legalnie chce przekroczyć granice po to jest straż graniczna. Jestem dumny ze strazy granicznej"

Telewizyjna kariera Kurdej-Szatan

Warto przypomnieć, że Barbara Kurdej-Szatan przez dłuższy czas pozostawała jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. W latach 2016-2019 prowadziła w TVP "Sylwestra Marzeń" oraz programy "Kocham Cię, Polsko", "The Voice of Poland" czy "Dance, dance, dance". W tym czasie cały czas publicznie popierała Platformę Obywatelską.

Przykładem jest tutaj sytuacja z 2018 roku, kiedy to celebrytka publicznie poparła Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy. 

Telewizja Polska zdecydowała się na rozwiązanie umowy z prezenterką  w 2019 roku, kiedy ta jeszcze usilniej niż zwykle atakowała rząd PiS, a publikowane przez nią wpisy w opinii wielu internautów zaczęły przypominać partyjny biuletyn PO.

 Źródło: instagram.com, niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Mateusz Mol
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo