Bodnar kontra Giertych » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »
Z OSTATNIEJ CHWILI
Francja została warunkowo wybrana gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2030 roku • • • PKP Cargo: zarząd zdecydował o przeprowadzeniu zwolnień grupowych; obejmą one do 30 proc. zatrudnionych, czyli do 4142 pracowników • • •

Polska ponosi ofiary w wojnie hybrydowej na granicy. Tymczasem neoTVP przywraca do pracy Kurdej-Szatan

Wczoraj media poinformowały, że do neo-TVP powraca znana z wulgarnego i obraźliwego wpisu pod adresem obrońców polskiej granicy Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka, która stała się symbolem hejtu wymierzonego w żołnierzy i strażników granicznych, poprowadzi na Woronicza swój własny program.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Ralf Lotys (Sicherlich) - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=130717898

Ten wpis Barbary Kurdej-Szatan z listopada 2021 r. stał się symbolem hejtu środowisk celebryckich wymierzonego w stojących na straży polskiej granicy wschodniej żołnierzy i funkcjonariuszy.

„KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!!”.

Po tym wpisie Telewizja Polska zakończyła współpracę z aktorką, prowadzącą liczne programy oraz występującą w serialach produkcji TVP.

Dziś, kiedy sytuacja na granicy jest coraz bardziej niebezpieczna, wszyscy mówią wprost o wojnie hybrydowej, a śmierć poniósł młody polski żołnierz dźgnięty nożem przez migranta ze strony białoruskiej, neoTVP podejmuje decyzje o powrocie Barbary Kurdej-Szatan na Woronicza.

Jak informuje se.pl, aktorka ma poprowadzić swój własny program rozrywkowy. Już przed kilkoma tygodniami widzowie TVP mogli zobaczyć ją na koncercie z okazji Dnia Matki. Niewykluczone jest także, że Kurdej-Szatan powróci do obsady popularnego serialu "M jak miłość".

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo