Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Piosenka „Toss a Coin” z Wiedźmina stała się hitem! Wśród jej fanów Elon Musk

O piosence z serialu „Wiedźmin” wyprodukowanego przez Netflixa pisze dziennikarka CNN. Sandra Gonzalez twierdzi, że wśród fanów utworu jest amerykański miliarder Elon Musk.

zdjęcie ilustracyjne,
youtube.com/printscreen

Piosenka „Toss a Coin To Your Witcher” ma swoich fanów. I na szczęście dla wszystkich, teraz jest już dostępna w sieci

– informuje dziennikarka.

Elon Musk należy najwyraźniej do fanów piosenki. Informował o tym kilkakrotnie w ostatnim czasie portal Business Insider. 

Elon Reeve Musk to amerykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel lub współzałożyciel przedsiębiorstw: PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Obecnie jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. Według stanu na październik 2018 roku jego majątek ocenia się na 22,8 mld USD. 

Prawie miesiąc po premierze serialu serwis w końcu odpowiedział na wezwania i apele widzów o udostępnienie utworu w transmisji strumieniowej. Ogłoszono także, że pełna ścieżka dźwiękowa serialu zostanie wydana 24 stycznia.

„Oryginalna ścieżka dźwiękowa Wiedźmina w końcu wychodzi! Mam nadzieję, że spodoba ci się słuchanie jej tak bardzo, jak nam się podobało!”

- napisała kompozytorka Sonya Belousova na Instagramie.

Piosenka „Toss a Coin” ma już prawie 8 milionów wyświetleń na YouTube. 

„Wiedźmin” oparty jest na serii książek Andrzeja Sapkowskiego, które zostały także zaadaptowane do popularnych gier wideo. Jak zaznacza dziennikarka CNN recenzje serialu były po jego emisji w najlepszym razie mieszane. Netflix jednak ma nakręcić drugi sezon, o czym zapewniano jeszcze przed debiutem serialu.

 Źródło: CNN, niezalezna.pl,

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wideo