Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

„Boże, chroń nas”, „Żenady ciąg dalszy”, „Z czym do ludzi”... Tak TikTok reaguje na Tuska! [SONDA]

Na TikToku, czyli popularnej szczególnie wśród młodzieży aplikacji, od pewnego czasu skrupulatnie publikuje również przewodniczący Platformy Obywatelskiej. I choć Tusk desperacko chce trafić do młodszej części polskiego społeczeństwa, to ta stanowczo jest nastawiona "anty-PO". Widać to po fali negatywnych komentarzy pod jednym z najnowszych TikToków "lidera" opozycji.

Oj, to chyba nie spodobało się TikTokowej społeczności...
TikTok/Donald Tusk

Na nagraniu opublikowanym przez Tuska, widać jego razem z Rafałem Trzaskowskim. Wygląda to na typowy zabieg polityczny, który ma na celu ocieplenie wizerunku obu polityków. Bo jak wiemy, jeszcze niedawno głośno było o ich wewnątrzstrukturalnych sporach. Chodzi oczywiście o to, kto ewentualnie, po wygranych przez KO wyborach, miałby pełnić rolę premiera Polski...

Na filmie obaj politycy szeroko uśmiechają się do siebie, a wszystko opatrzone jest - jak można się było tego spodziewać anty-PiSowskim napisem. 

"Kiedy pytają, czy razem z Rafałem staniem przeciwko PiS...",

– brzmi pierwsza część.

Po chwili pojawia się kontynuacja - "a my już po nich idziemy". 

W tej chwili Trzaskowski wraz z Tuskiem przybijają sobie "piątkę", niczym najlepsi przyjaciele. Ktoś, kto na codzień nie orientuje się w codziennych politycznych rozgrywkach, mógłby uwierzyć, że jest to zgodne z prawdą...

"Jeszcze się zdziwicie" 

Cała stworzona na pokaz otoczka pozytywnych wibracji, nie przeszła bez komentarza internautów. Użytkownicy TikToka nie powstrzymali się od komentarzy. Zapewne ku zdziwieniu szefa PO, nie były one pozytywne. 

Poniżej pokazujemy Państwu kilka z nich:

A może zamiast polityki, Donald Tusk powinien zmienić TikTokowy kontent na taki, aby faktycznie przypodobać się młodzieży...? Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów. Oddaj swój głos i zainspiruj Tuska!

 


SONDA
Wczytuję sondę...


Źródło: niezalezna.pl, TikTok

 

#Donald Tusk #TikTok #opozycja #Platforma Obywatelska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wideo