Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Rusza wakacyjny cykl koncertów Jana Pietrzaka ,,Polskie Sierpnie”

Towarzystwo Patriotyczne oraz media Strefy Wolnego Słowa zapraszają Państwa gorąco na cykl koncertów patriotycznych, pt. ,,Polskie Sierpnie” upamiętniających ważne dla polskiej historii wydarzenia.

Jan Pietrzak
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Pierwszy koncert odbędzie się już 2 sierpnia o godzinie 19:00 w Sali Stygmat, znajdującej się na Placu Grzybowskim 3/5 w Warszawie - w dolnym Kościele Wszystkich Świętych.
 
Hasła przewodnie koncertów to:
 
,,1920 Zwycięstwo!” - Bitwa Warszawska, jedno z najważniejszych starć w losach Polski i Europy. Jan Pietrzak od lat uchodzi za wielkiego propagatora budowy pomnika zwycięstwa Polaków nad Bolszewikami.
 
,,1944 Powstanie!” -  Powstanie Warszawskie. Jan Pietrzak osobiście przeżył te trudne czasy w Warszawie jako mały chłopiec żegnający swoich starszych kolegów idących do powstania.
 
,,1980 Solidarność! -  Powstanie Solidarności.  Już jako dorosły świadomy człowiek, Jan Pietrzak przeżywał i brał udział w tych wydarzeniach. Bard Solidarności - autor pieśni która stała się hymnem Solidarności. ,,Żeby Polska była Polską”.

DATY SIERPNIOWYCH KONCERTÓW
Koncert 2 sierpnia 2024
Koncert 16 sierpnia 2024
Koncert 27 sierpnia 2024

Koncerty to kolejna wspaniała okazja na spotkanie z weteranem sceny kabaretowej, legendą satyry i niestrudzonym bojownikiem o polską suwerenność. Na przybyłych czeka: trochę wesołości, wspomnień, komentarzy spraw bieżących, wspólnych refrenów. W programie utwory z najnowszej płyty ,,Dziękuję Ci Polsko” oraz znane i lubiane przeboje z repertuaru artysty.
  
Wstęp na wydarzenie jest płatny. Cena biletu to 70 zł
 
Bilety na koncert są dostępne na stronie www.kupbilecik.pl oraz www.bileteria-online.pl, a także stacjonarnie w Warszawie w księgarniach: Książnice ,ul Świętokrzyska 14, PWN przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 oraz w sklepach muzycznych Riff: ul. Bokserska 62A oraz Pl. Konstytucji 5.

Jeśli pozostaną wolne miejsca, zakup biletów będzie możliwy także przed samym koncertem.

Serdecznie zapraszamy!

 Źródło: niezalezna.pl, PAP,

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Okrasiński
Wczytuję ocenę...
Wideo