Ruda WRON-a rozdrażniona » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Hity na dużym ekranie Trafalgar Square mają przyciągnąć fanów do kin

Bezpłatne pokazy sześciu największych hitów kinowych odbędą się na londyńskim Trafalgar Square, aby zachęcić ludzi do powrotu do kina. „Rocks”, „Skyfall”, „Mary Poppins”, „Star Wars: A New Hope”, „Paddington 2” i „Bend It Like Beckham” zostaną pokazane na dużym ekranie plenerowym jeszcze w tym miesiącu.

Zdjęcie autorstwa Pavel Danilyuk z Pexels

Pokaz zorganizował Sadiq Khan w ramach kampanii Let's Do London. Burmistrz Londynu powiedział, że chciał w ten sposób „przypomnieć wszystkim radość z zebrania się, aby obejrzeć film”. Sześć filmów zostało wybranych, ponieważ zostały nakręcone lub miały miejsce w brytyjskiej stolicy. 

Będą one pokazywane między 26 a 29 sierpnia, a na każdy seans będzie dostępnych 1500 bezpłatnych biletów. Sto pięćdziesiąt biletów na sobotnie i niedzielne seanse, w tym popołudniowe i wieczorne, będzie przeznaczone dla kluczowych pracowników. 

Przed każdym filmem zostanie pokazany krótki film prezentujący wschodzące talenty filmowe oraz zwiastun radości chodzenia do kina. 

Khan, który współpracował z Luna Cinema przy pokazach, powiedział, że pandemia była „niesamowitym wyzwaniem dla całej branży [filmowej]”.

„Telewizory i boxy pomogły tak wielu z nas w przejściu przez lockdown, ale ponieważ kina ponownie otwierają swoje drzwi i duże ekrany zainstalowane w przestrzeni publicznej, łączę się z liderami branży, aby zachęcić wszystkich do powrotu przed duży ekran”

– podkreślił burmistrz Londynu.

 Źródło: BBC, niezalezna.pl,

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo