Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Taylor Swift została miliarderką. Wyłącznie dzięki piosenkom i występom!

Amerykańska gwiazda muzyki pop Taylor Swift po raz pierwszy znalazła się na liście miliarderów publikowanej przez magazyn "Forbes". Jest pierwszą osobą wśród piosenkarzy i piosenkarek, która zarobiła miliard dolarów wyłącznie dzięki piosenkom i występom – zaznaczono.

Taylor Swift
Zdjęcie ilustracyjne - You tube/vevo

Majątek Swift wyceniany jest obecnie na 1,1 mld dolarów. Przekroczył barierę miliarda dolarów w październiku ubiegłego roku, w największej mierze dzięki bijącej rekordy Eras Tour – pierwszej trasie koncertowej, która przyniosła brutto ponad miliard dolarów.

Na liście miliarderów znaleźli się też Rihanna i Jay-Z, ale źródłem ich bogactwa nie są wyłącznie przedsięwzięcia muzyczne. Na majątek Swift składa się natomiast około 500 mln dolarów z tantiem i występów oraz 500 mln związanych z wzrostem wartości jej dyskografii.

Na szczycie listy miliarderów według "Forbesa" znalazł się francuski biznesmen Bernard Arnault, prezes działającego w branży towarów luksusowych koncernu LVMH, wraz z rodziną. Ich majątek wyceniono na 233 mld dolarów.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo