Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

W czwartek premiera najnowszej książki Natalii Niemen

20 października odbędzie się spotkanie z autorami książki „ Niebo będzie później” - wywiadu- rzeki z Natalią Niemen.

Mateusz Otreba ( mat.pras)
20 października odbędzie się spotkanie z autorami książki „ Niebo będzie później” - wywiadu- rzeki z Natalią Niemen. W książce, która właśnie trafiła do księgarń piosenkarka opowiada o nieznanych faktach z życia swojego ojca Czesława Niemena i o swojej ścieżce duchowej i artystycznej.

Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 19 w Kalinowym Sercu przy ulicy Krasińskiego w Warszawie. W spotkaniu wezmą udział Natalia Niemen i autor książki, katowicki poeta, dziennikarz i wokalista zespołu Dobre Ludzie, Szymon Babuchowski.


„Myślę, że na moje koncerty przychodzą wrażliwi ludzie, którzy dzielą ze mną podobne cechy psychoosobowości. Szukają piękna, szukają często czegoś więcej niż dobrej piosenki, świetnego śpiewania, decybeli i robienia wrażenia. Wydaje mi się, że przychodząc na moje koncerty, szukają również sacrum. Mojego odbiorcę określiłabym tak: wrażliwy i dziwiący się światu człek dobrej wolio poetycznych zapędach, który kocha sztukę nietuzinkową. I taki, który szuka Pana Boga” - mówi o swoich fanach Natalia Niemen.


„Tata leżał w śpiączce około dziesięciu dni – do samej śmierci. Z mężem śpiewaliśmy mu psalmy. Rozmawiałam z tatą, mówiłam mu różne rzeczy, których nie zdążyłam powiedzieć mu wcześniej. Mówiłam też jakby za niego, w sensie: myślę, tato, że ty też chciałbyś mi różne rzeczy powiedzie. Warto w takich momentach powiedzieć „Przepraszam” i „Wybaczam”. Co ja właśnie też czyniłam - opowiada.
 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#chrześcijaństwo #muzyka #duchowość #Czesław Niemen #Natalia Niemen

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
MP
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo