zarzuty
Stołeczni urzędnicy z zarzutami ws. reprywatyzacji Hożej 25
Wrocławska prokuratura regionalna postawiła zarzuty ws. reprywatyzacji Hożej 25 pięciu osobom - w tym b. zastępcy dyrektora BGN Jakubowi R. i innym byłym i obecnym stołecznym urzędnikom. Dotyczą one niedopełnienia obowiązków i dopuszczenia do wydania korzystnych dla określonych osób decyzji.
Będzie wrzask i histeria. Działaczka KOD usłyszała poważne zarzuty
Zarzut znieważenia policjanta i naruszenia jego nietykalności usłyszała Agnieszka G., działaczka Komitetu Obrony Demokracji i Strajku Kobiet. Do zdarzenia doszło w grudniu 2016 r. w Jeleniej Górze. Teraz tylko czekać na głosy oburzenia oraz histeryczne komentarze polityków totalnej opozycji, kodziarzy i reszty przeciwników obecnego rządu.