Wrocław
Kompletne zdziczenie! Zrobili sobie takie zdjęcie przed pomnikiem rotmistrza Witolda Pileckiego!
Na zdjęciu widać jak młodzi ludzie pozują leżąc na wieńcach przy pomnik z biało-czerwonymi wstęgami, jakie składa się przy pomnikach z okazji patriotycznych uroczystości. Bulwersująca fotografia znalazła się w sieci i wywołała falę oburzenia internautów. \"To są nowocześni barbarzyńcy. Neobarbaria\" - napisał jeden z nich.