Węgry
Ważne słowa węgierskiego ministra! "Będziemy zawsze stać obok Polski"
To się nazywa sojusznik! Węgrzy jednoznacznie stwierdzają, że działania prominentnych polityków Unii Europejskiej wobec Polski są kompletnie niesprawiedliwe. Jeden z ministrów rządu Viktora Orbana mówi nawet wprost, że Węgry będą zawsze stać obok Polski. Tak wspaniałe słowa bratanków mogą nas tylko cieszyć!
Orban gratuluje Polakom 100-lecia niepodległości. „Łączy nas prawdziwa, bezinteresowna, przyjaźń”
Premier Węgier Viktor Orban złożył narodowi polskiemu gratulacje z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – poinformował dziś rzecznik Orbana, Bertalan Havasi. Niepodległość Węgier i Polski jest wystawiona na poważne ataki - oświadczył Orban.