Warszawa
Burza po decyzji HGW ws. Marszu Niepodległości. „Kompromitacja i kpina”
Szef MSWiA Mariusz Błaszczak nie szczędzi słów krytyki pod adresem prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w związku z jej decyzją dotyczącą Marszu Niepodległości. „Kompromitacja i kpina z Polaków. To wolność zgromadzeń według PO” - podkreśla minister Mariusz Błaszczak. Hanna Gronkiewicz – Waltz nie zgodziła się na przejście Marszu Niepodległości nową trasą - przez most Świętokrzyski.
Ależ ich wypunktował! Jaki „zaorał” osiem lat rządów Platformy
Wie pan jaki jest problem z wami? Problem z wami jest taki, że przez was Warszawa na świecie ma wizerunek miasta, w którym złodzieje i mafie rozkradają pożydowskie kamienice. Warszawa na to nie zasługuje – powiedział dziś do Bartosza Arłukowicza wiceszef Ministerstwa Sprawiedliwości, przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Patryk Jaki.