Tomasz Sakiewicz
Przypominamy ważne przemówienie Tomasza Sakiewicza z okazji Święta Niepodległości. WIDEO
- Polonia się budzi i Polonia czuje też wsparcie państwa. (…) To jest ich wielkie święto, bo Polska przyszła do nich, a czekali na nią całe życie. Doceńmy to i pamiętajmy, że byli ludzie, którzy doczekali się Polski, a jej nie znali, bo urodzili się tam ich rodzice czy dziadkowie. Doczekali się takiej Polski, z której są dumni – mówił w Krakowie redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. Dziś odbywały się tam zorganizowane przez Prawo i Sprawiedliwość obchody Narodowego Święta Niepodległości.
„Polityczna kawa” Tomasza Sakiewicza – niedziela, godz. 12.00, Telewizja Republika
Dziś – jak co tydzień – goście Tomasza Sakiewicza spotkają się w „Politycznej kawie”, aby omówić najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia. Walka o pomnik Jana Pawła II we Francji, paraliż sądownictwa oraz warszawskie Zaduszki Platformy Obywatelskiej – o tych m.in. tematach będą rozmawiać o godz. 12.00 na antenie TV Republika.
Polska nareszcie odgrywa podmiotową rolę w Europie. "To sukces polskiej dyplomacji i polskich obywateli"
- Polska zaczyna upominać się o swoje. Polityka międzynarodowa jest taka, że gra się na swoją korzyść. To, co wydarzyło się w Brukseli, to sukces polskiej dyplomacji i polskich obywateli. Ciekawe, że swoje stanowisko zmienił również Donald Tusk - powiedział w programie \"Polityczna kawa\" Tomasza Sakiewicza Adam Andruszkiewicz, poseł klubu Kukiz\'15.