piłka nożna
Udany powrót Vukovicia. Legia wreszcie zwyciężyła w lidze
W zaległym meczu 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy zawodnicy Legii Warszawa pokonali Zagłębie Lubin 4:0. Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera, powracającego na Łazienkowską Aleksandra Vukovicia, wyglądał zupełnie inaczej, niż poprzednie kilkanaście spotkań mistrzów Polski. "Wojskowi" zagrali z bardzo dużą determinacją i spokojnie wypunktowali Zagłębie... opuszczając ostatnią pozycję w lidze.
Prezes PZPN reaguje na apel Sakiewicza. Kulesza dla Niezalezna.pl: dostrzegamy istotę problemu
"Rekomendujemy uwzględnienie oczekiwań klubu w taki sposób, aby jednocześnie nie naruszyć integralności rozgrywek" - powiedział portalowi Niezalezna.pl Cezary Kulesza w odpowiedzi na apel Tomasza Sakiewicza. Chodzi o klub Czarnych Żagań, który przegrywa obecnie ligowe spotkania, bo jego piłkarze są w większości wojskowymi i znajdują się na granicy z Białorusią. "Zaangażowanie patriotyczne sportowców i ich służba Ojczyźnie warte są najwyższego uznania" - pisał do prezesa PZPN Tomasz Sakiewicz.