MON
Klubowicze „GP” z Europy wyrazili poparcie dla szefa MON i podziękowali mu za wzmacnianie bezpieczeństwa Polski
\"My, uczestnicy III Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” Europy Zachodniej dyskutowaliśmy o aktualnych problemach środowisk polskich w Europie i o sprawach dotyczących naszej ojczyzny, w tym o kwestii bezpieczeństwa państwa\" – napisały w uchwale Kluby \"Gazety Polskiej\" z Europy Zachodniej, które spotkały się w La Ferté sous Jouarre pod Paryżem.
Wiceszef MON na rozmowach w USA
W dniach 20-22 września br. podsekretarz stanu w MON Tomasz Szatkowski przebywał z wizytą w Waszyngtonie. Wiceminister Szatkowski odbył m.in. rozmowy w Departamencie Obrony USA dotyczące kierunków dalszej współpracy obronnej. Ponadto wziął udział w panelu na dorocznym Forum Center for European Policy Analysis (CEPA).