Stany Zjednoczone poprosiły, by 24 dyplomatów rosyjskich, których wizy wkrótce stracą ważność, opuściło USA do 3 września.
- poinformował w poniedziałek ambasador Rosji w Waszyngtonie, Anatolij Antonow.
Jego wypowiedź przekazała agencja TASS.
Ambasador Rosji w USA poinformował, że Waszyngton domaga się, aby 24 rosyjskich dyplomatów opuściło kraj. Wyznaczono w tej sprawie datę graniczną.
Autor: pł
Zdjęcie autorstwa Ekaterina Belinskaya z Pexels
Stany Zjednoczone poprosiły, by 24 dyplomatów rosyjskich, których wizy wkrótce stracą ważność, opuściło USA do 3 września.
- poinformował w poniedziałek ambasador Rosji w Waszyngtonie, Anatolij Antonow.
Jego wypowiedź przekazała agencja TASS.
Autor: pł
Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej
My, świadomi obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, uznający praworządność za fundament wspólnoty, wzywamy do podjęcia działań w obronie niezależności Trybunału Konstytucyjnego – jednego z najważniejszych filarów państwa prawa.