Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Świat

To Afgańczyk zamordował niemiecką 17-latkę

W związku z dokonanym w poniedziałek przy użyciu noża zabójstwem 17-letniej dziewczyny we Flensburgu na północy Niemiec wydano nakaz aresztowania podejrzanego o ten czyn 18-letniego mężczyzny - poinformowała prokuratura.

Jak podały dzienniki "Bild" i "Flensburger Tageblatt", aresztowany jest pochodzenia afgańskiego.

Reklama

17-latkę z zadanymi nożem ciężkimi ranami znaleziono w poniedziałek wieczorem w mieszkaniu w wielorodzinnym domu we Flensburgu. Mimo podjętej przez ekipę ratunkową reanimacji zmarła jeszcze w mieszkaniu.

Na temat motywów i tła czynu nic na razie nie wiadomo. Nie ma też oficjalnych informacji w sprawie pochodzenia i narodowości ofiary oraz jej domniemanego zabójcy. Nóż, którym zaatakowano dziewczynę, jest w posiadaniu policji.

Jak podał na swej stronie internetowej "Flensburger Tageblatt", 17-latka miała mieszkanie w wielorodzinnym domu, gdzie straciła życie. Według sąsiadów, podejrzany bardzo często ją tam odwiedzał.

 

Reklama