Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Świat

Minister spraw zagranicznych Ukrainy: Putin zaatakował, ale nikt nie ucieka. Ukraina wygra

Putin zaatakował, ale nikt nie ucieka. Wojsko, dyplomaci, wszyscy pracują. Ukraina walczy. Ukraina będzie się bronić. Ukraina wygra - napisał na Twitterze minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba.

Prezydent Rosji Władimir Putin obwieścił w czwartek w wystąpieniu telewizyjnym, że wydał rozkaz przeprowadzenia specjalnej operacji wojskowej w Donbasie. Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło, że sił zbrojne tego kraju atakują infrastrukturę wojskową Ukrainy, jej obiekty lotnictwa, obrony przeciwlotniczej i lotniska wojskowe.

Minister spraw zagranicznych Ukrainy zaapelował na Twitterze do "Ukraińców na całym świecie".

Putin zaatakował, ale nikt nie ucieka. Wojsko, dyplomaci, wszyscy pracują. Ukraina walczy. Ukraina będzie się bronić. Ukraina wygra

- napisał Dmytro Kuleba.

Mówcie prawdę o inwazji Putina w swoich krajach i wezwijcie rządy do natychmiastowego działania

- dodał.

 

Źródło: niezalezna.pl,

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane