– Szanowni Państwo, zwracam się do Państwa z apelem o włączenie się w wielką akcję społeczną propagowania ustaleń i badań komisji smoleńskiej. Nie jest prawdą, że nie ustaliła ona ważnych faktów. Ma na swoim koncie ogromny dorobek naukowy, z wielu lat, który został podsumowany w badaniach wielu naukowców z Polski i zagranicy. Wiemy, co się stało w Smoleńsku, znamy poszczególne fazy tej tragedii. Jednak do opinii publicznej docierają tylko kłamstwa propagowane przez media związane z tzw. totalną opozycją i ją wspierające – powiedział Tomasz Sakiewicz.
CZYTAJ WIĘCEJ: Tomasz Sakiewicz apeluje: Propagujmy informacje na temat działalności Komisji Smoleńskiej
Możemy propagować informacje na temat działalności komisji smoleńskiej w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na portal Niezalezna.pl i przesłać znajomym materiały z linkiem do informacji, które codziennie zamieszczamy na naszej stronie internetowej. Wysyłajmy to na Facebooka, Twittera i wszelkie inne media społecznościowe.
– mówi „Gazecie Polskiej Codziennie” Andrzej Gwiazda, były opozycjonista i legenda Solidarności.Uważam, że takie akcje są konieczne, bo ludzie muszą poznać prawdę. Już teraz widać, że wyznawcy sekty Tatiany Anodiny nie demonstrują swoich poglądów z tak wielkim przekonaniem, jak to robili na początku
Reklama