Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Przymrozki w całej Polsce

Przymrozki w całej Polsce, ślisko na drogach i chodnikach w woj. zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim oraz na Pogórzu Karpackim – ostrzegł IMGW.

Przymrozki będą się utrzymywały w całym kraju w godzinach porannych.

W tym czasie kierowcy muszą zachować szczególna ostrożność. Na drogach woj. zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego oraz na Pogórzu Karpackim może wystąpić oblodzenie. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w tej sprawie.

Rano opady śniegu prognozowane są natomiast jedynie w południowych powiatach woj. śląskiego i małopolskiego. Tam przyrost pokrywy śnieżnej może sięgać od 10 do 15 cm.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane