Magdalena Ch. była z Rubcowem w rosyjskiej bazie wojskowej Czytaj więcej w GP!

"Przegraliśmy walkę o życie pana prezydenta" - powiedział dr Stefaniak

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje. Tragiczną informację podał doktor Tomasz Stefaniak, dyrektor ds. lecznictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. - Z najgłębszym żalem musimy poinformować, że przegraliśmy walkę o życie pana prezydenta. Pan prezydent zmarł. Cześć jego pamięci - powiedział dr Stefaniak.

Fotomag/Gazeta Polska

"Mimo wszelkich starań nie udało się go uratować"

- powiedział dr Stefaniak.

Przegraliśmy walkę o życie pana prezydenta. Pan prezydent zmarł. Cześć jego pamięci

- dodał.

Jak powiedział  obecny w Gdańsku minister zdrowia Łukasz Szumowski, "nie udało się wygrać z tym wszystkim, co dotknęło prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza". 

"Sytuacja jest taka, że niedawno prezydent zmarł. Nie udało się wygrać z tym wszystkim, co go dotknęło. Wieczny odpoczynek racz mu dać panie"

- powiedział Szumowski.

W niedzielę wieczorem Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem w Gdańsku przez 27-letniego Stefana W., który podczas finału WOŚP wtargnął na scenę.

 



Źródło: niezalezna.pl, PAP

#atak #śmierć #Paweł Adamowicz

redakcja