Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Nawet fani Taylor Swift oddali hołd Powstańcom! Niezwykła scena na stadionie

Cała Polska oddaje dziś hołd powstańcom warszawskim w 80. rocznicę bohaterskiego zrywu. Także uczestnicy dzisiejszego koncertu amerykańskiej gwiazdy muzyki pop - Taylor Swift.

Autor:

Dziś w Warszawie trwają rozmaite obchody upamiętniające Powstanie Warszawskie i powstańców. W tym samym czasie dziesiątki tysięcy osób zmierzały w kierunku stadionu Narodowego na koncert Taylor Swift. "Szacuje się, że w koncercie udział weźmie ok 66 tys. osób" - podał stołeczny ratusz.

Na szczęście uczestnicy koncertu amerykańskiej piosenkarki uszanowali pamięć powstańców. Internet obiega już nagranie ze Stadionu Narodowego.

Widać na nim osoby oczekujące na występ, które powstają na dźwięk syren. Wielu fanów Taylor Swift z zagranicy przygląda się temu ze zdziwieniem.

 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane