Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Miał 1,2 tys. porcji narkotyków. Grozi mu 10 lat

Policjanci ujawnili 1,2 tys. porcji handlowych kokainy i marihuany. Narkotyki te były ukryte w piwnicy. Zatrzymano mężczyznę, u którego znaleziono również wagę elektroniczną i znaczną kwotę pieniędzy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

1200 porcji narkotyków
Polska Policja - wroclaw.policja.gov.pl

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu komisarz Wojciech Jabłoński poinformował w piątek, że funkcjonariusze uzyskali informację, iż jeden z mężczyzn mieszkających na wrocławskim osiedlu Tarnogaj może posiadać znaczne ilości narkotyków.

„Na miejscu w jednym z mieszkań w bloku znajdował się 24-latek. Po dokładnym sprawdzeniu pomieszczeń użytkowanych przez mężczyznę okazało się, że w piwnicy znajdują się narkotyki w postaci kokainy oraz marihuany. Z zabezpieczonej ilości można było uzyskać ponad 1,2 tys. porcji handlowych środków odurzających”

– powiedział policjant.

Dodał, że policjanci znaleźli też wagę elektroniczną, mogącą służyć do ważenia nielegalnych substancji oraz wiatrówkę i pieniądze.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia, a jeśli w grę wchodzi znaczna ich ilość, to zagrożenie wzrasta do 10 lat.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Wrocław #dolnośląskie #Polska #narkotyki #kryminalne

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
az
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo