Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Polska

Jarosław Kaczyński zacznie tweetować? "Bez problemu byłby popularniejszy niż Tusk"

Czy prezes PiS Jarosław Kaczyński założy... konto na Twitterze? - Nie mówimy tak, nie mówimy nie - odpowiedział dziś poseł Radosław Fogiel. Jeżeli by tak się stało, mogłoby być to prawdziwe "wejście smoka" w media społecznościowe.

Na Twitterze aktywna jest większość polskich polityków. Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego jeszcze tam nie ma, ale... no właśnie, słowo klucz to "jeszcze". Bo wcale nie jest wykluczone, że w przyszłości się to zmieni.

Reklama

- Jeżeli Jarosław Kaczyński kiedyś by się zdecydował na założenie konta na Twitterze, to byłoby na pewno jedno z najpopularniejszych kont w polskiej polityce. Wszystko jest kwestią przyszłości. Nie mówimy tak, nie mówimy nie. Myślę, że bez problemu byłby popularniejszy niż Donald Tusk

- stwierdził poseł PiS Radosław Fogiel w programie "Wydarzenia i Opinie".

Reklama