Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Kogo kelnerzy nie podsłuchiwali? Niektóre nagrania nawet kasowali

Jeden z kelnerów zamieszanych w aferę taśmową zeznał, że część nagrań skasował ze względu na ...

Autor:

Jeden z kelnerów zamieszanych w aferę taśmową zeznał, że część nagrań skasował ze względu na ... kwestie moralne, a niektórych spotkań w ogóle nie rejestrował – ustaliła „Gazeta Polska Codziennie”.
 
Konrad L., jeden z kelnerów podejrzanych o nielegalne nagrywanie polityków i biznesmenów w warszawskich restauracjach, zeznał, że nie wszystkie rozmowy nagrywał, a część nagrań kasował po odsłuchaniu.

„(...) wszystkie prywatne rozmowy, które zarejestrowałem o charakterze rodzinnym albo czysto towarzyskim od razu kasowałem albo ich wcale nie rejestrowałem” - czytamy w zeznaniach Konrada L., do których dotarła „GPC”.

Więcej na ten temat w jutrzejszej "Gazecie Polskiej Codziennie"



 

Autor:

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska