Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Posłowie o ministrze rolnictwa i finansach - OGLĄDAJ NA ŻYWO

Trwa posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Dzisiaj posłowie zajmą się m.in. wnioskiem o wyrażeniem wotum nieufności wobec ministra rolnictwa Stanisława Kalemby.

Autor:

Trwa posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Dzisiaj posłowie zajmą się m.in. wnioskiem o wyrażeniem wotum nieufności wobec ministra rolnictwa Stanisława Kalemby. Sporo czasu poświęcą również sprawom związanym z pomysłami ministra finansów Jacka Rostowskiego.

Czytelników portalu niezalezna.pl zachęcamy do oglądania posiedzenia Sejmu "na żywo", a poniżej przedstawiamy porządek obrad, który dzisiaj został zaplanowany.

* Wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby - 10-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 5-minutowe oświadczenie w imieniu koła - uzasadnia poseł Krzysztof Jurgiel - sprawozdawca poseł Artur Dunin.

* Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z realizacją ustawy budżetowej - 5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła - uzasadnia Minister Finansów.

* Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o finansach publicznych oraz niektórych innych ustaw - 5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła - uzasadnia Minister Finansów.

* Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o zwrocie osobom fizycznym niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła - uzasadnia Minister Finansów.

* Sprawozdanie Komisji Spraw Zagranicznych o poselskim projekcie uchwały w sprawie wyrażenia solidarności z prześladowanymi wspólnotami chrześcijańskimi w Egipcie i Syrii - 5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła - sprawozdawca poseł Krzysztof Szczerski.

* Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1727) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła - uzasadnia Minister Pracy i Polityki Społecznej.

* Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy – Kodeks pracy - 5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła - uzasadnia poseł Julia Pitera.

* Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych o uchwale Senatu w sprawie ustawy o wzajemnej pomocy przy dochodzeniu podatków, należności celnych i innych należności pieniężnych - 3-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła* - sprawozdawca poseł

* Sprawozdanie Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej o uchwale Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy o samorządzie gminnym - 3-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła* - sprawozdawca poseł

* Sprawozdanie Komisji Obrony Narodowej o uchwale Senatu w sprawie ustawy o zmianie ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych oraz niektórych innych ustaw - 3-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła - sprawozdawca poseł

RELACJA Z SEJMOWEJ DEBATY - NA ŻYWO!

Autor:

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

NAJNOWSZE Polska