Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

PO przekonuje, że Budka przeprowadza "porządki w państwowych spółkach". Sasin: Przestańcie kłamać

Na profilu PO na portalu X opublikowano infografikę, z której wynika, że Borys Budka jako minister aktywów państwowych przeprowadza "porządki w państwowych spółkach", zaś jego poprzednik Jacek Sasin oferować miał "stołki dla swoich". Do tych zarzutów odniósł się Sasin, który opublikował oświadczenie, w ktorym wskazał, że "ostatnie nominacje do SSP to szefowie ministerialnych gabinetów politycznych, ludzie Rafała Trzaskowskiego z warszawskiego ratusza, radni i działacze PO czy partii Hołowni".

Borys Budka
Tomasz Hamrat - Gazeta Polska

Wpis na profilu PO o "stołkach dla swoich". Szybka reakcja Sasina 

Na profilu Platformy Obywatelskiej na profilu X opublikowana została infografika z napisem: "Jak zarządzać państwowym mieniem?". Obok fotografii Borysa Budki dodano podpis "Porządki w państwowych spółkach", zaś przy zdjęciu Jacka Sasina "Stołki dla swoich". Do infografiki dołączono też stwierdzenie "Wybór jest prosty: koniec wykorzystywania spółek do partyjnych celów", co ma sugerować, że spółki skarbu państwa pod rządami koalicji 13 grudnia nie będą wykorzystywane "do partyjnych celów". 

Do tych zarzutów odniósł się Jacek Sasin, były minister aktywów państwowych w rządzie Zjednoczonej Prawicy. 

"Ostatnie nominacje do SSP to szefowie ministerialnych gabinetów politycznych, ludzie Rafała Trzaskowskiego z warszawskiego ratusza, radni i działacze PO czy partii Hołowni. Miejcie szacunek chociaż do własnych wyborców i przestańcie kłamać"

– napisał polityk PiS.

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#koalicja 13 grudnia #Jacek Sasin #spółki Skarbu Państwa #Borys Budka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mm
Wczytuję ocenę...
Wideo