Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Polityka

Komorowskiego zapytano o kłamstwa Trzaskowskiego. „Ludziom można wmówić prawie wszystko” [WIDEO]

Bronisław Komorowski został zapytany o kłamstwa Rafała Trzaskowskiego podczas jednej z ostatnich debat prezydenckich. "Jak się komuś udało dzięki kłamstwom wygrać wybory, to idzie w to bardzo chętnie każdy, to jak zaraza" - oświadczył były prezydent.

Autor: Mateusz Mol

Podczas debaty prezydenckiej organizowanej przez TVP w likwidacji Rafał Trzaskowski wielokrotnie rozmijał się z prawdą, co udowodnił "Demagog". 

Reklama

O kłamstwa kandydata KO na prezydenta był dziś pytany Bronisław Komorowski. 

"On twierdził, że nie używał jakiś tam… No ja wiem, wie pan, to tylko właśnie tutaj między takimi unikami a świadomym kłamstwem jest ogromna różnica. Powiem tak: na wiarygodność pracuje się przez całe życie, także przez całe życie polityczne"

– powiedział.

Następnie dodał, że "jak się komuś udało dzięki kłamstwom wygrać wybory, to idzie w to bardzo chętnie każdy, to jak zaraza".

"Można ludziom wmówić prawie wszystko i to dzieje się w internecie, w różnych miejscach"

– przekonywał Komorowski.

Autor: Mateusz Mol

Źródło: x.com, niezalezna.pl
Reklama