Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
,Piotr Nisztor,
05.09.2017 07:53

„Borys” między mafią a CBA

Czy będzie mafijna wojna w Polsce? CBŚ otrzymuje informacje od swoich źródeł, że w najbliższym czasie może dojść do poważnego starcia między wywodzącymi się z mafii pruszkowskiej dwiema grupami, które poróżniły się o pieniądze z nielegalnego handlu paliwami. Wpływ na rosnące napięcie między nimi ma m.in. człowiek CBA ps. Borys. Jest on członkiem jednej z grup.

Zarabia krocie na interesach paliwowych (wcześniej hazardowych), przyjmuje też pieniądze za tzw. ochronę, chwaląc się wpływami w służbach specjalnych. Od lat znajduje się pod parasolem CBA, bo przekazuje wiarygodne informacje o działaniach przestępczej konkurencji. W ten sposób biznes grupy „Borysa” kręci się doskonale. Kiedy wreszcie kierownictwo Biura przejrzy na oczy?! Cdn.

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE