Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Przekaż swoje 1,5% na Strefę Wolnego Słowa

Do końca kwietnia 2024 należy rozliczyć się z fiskusem. W corocznej deklaracji PiT można przekazać niewielką część swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego w Polsce. Zwracamy się z prośbą do naszych Czytelników oraz Sympatyków o wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa i przekazanie 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Niezależne Media. Państwa pomoc i zaufanie są dla nas niezwykle ważne.

Półtora procenta
Fundacja Niezależne Media - Fundacja Niezależne Media

Fundacja Niezależna Media istnieje od ponad 10 lat. Przez cały ten czas za jej pośrednictwem były wspierane prawdziwe niezależne media skupione w Strefie Wolnego Słowa.

Do końca kwietnia mogą Państwo wesprzeć działania Fundacji Niezależne Media przy okazji corocznego rozliczenia z fiskusem, przekazując 1,5% swojego podatku.

Zwracamy się do naszych Czytelników i sympatyków o przekazanie 1,5% na wparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Celem Fundacji jest wspieranie i promowanie niezależności mediów. Wypełniając PIT wpisz - numer KRS: 0000309499. Nie zapomnij o określeniu celu szczegółowego! Wpisz „Niezależne Media SWS”.

Dziękujemy za Państwa wsparcie i zaufanie! Przekazanie 1,5% swojego podatku to szczególna forma wsparcia dla Fundacji Niezależne Media, jednak Ambasadorami Wolnych Mediów mogą Państwo zostać nie tylko przy okazji swojego corocznego rozliczenia.

To także dzięki wpłatom bezpośrednim na Fundację czytelników i sympatyków Strefy Wolnego Słowa możemy wspierać niezależne media i budować ich siłę!

Podpis, autor, źródło, licencja

Bardzo cenimy sobie Państwa pomoc. W dowolnym momencie mogą Państwo wspomóc dalszą budowę wolnych mediów, przekazując finansowe wsparcie na rzecz Fundacji Niezależne Media.

DANE DO PRZELEWU W POLSCE
FUNDACJA NIEZALEŻNE MEDIA
ul. Filtrowa 63/43
02-056 Warszawa
Bank Pekao SA
Nr konta: 78 1240 1053 1111 0010 7283 0412
Dopisek: Darowizna na wolne media

DANE DO PRZELEWU Z ZAGRANICY
FUNDACJA NIEZALEŻNE MEDIA
ul. Filtrowa 63/43
02-056 Warszawa
POLAND
Nr konta: PL 78 1240 1053 1111 0010 7283 0412
Swift code: PKOP PL PW

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo