Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Oświadczenie Tomasza Sakiewicza: "Nigdy nie brałem żadnych pieniędzy za komentarze w TVP"

- W związku z kłamstwami rządowych mediów kategorycznie stwierdzam, że nigdy nie brałem żadnych pieniędzy za komentarze w TVP. Nie uważam tego zwyczaju za naganny, szczególnie jeżeli ktoś jest stałym komentatorem, ale jako prezes TV Republika uważałbym to za niestosowne - napisał w wydanym dzisiaj oświadczeniu redaktor naczelny "Gazety Polskiej' i "Gazety Polskiej Codziennie", Tomasz Sakiewicz.

Tomasz Sakiewicz
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Dzisiaj na stronach portalu wp.pl ukazał się tekst opisujący proceder wynagradzania komentatorów w TVP. Tekst bazuje w części na informacjach podawanych w mediach społecznościowych prze polityka KO, Krzysztofa Brejzę. W tekście zamieszczono listę komentatorów, z którymi "TVP współpracowała regularnie". 

W artykule pojawia się także nazwisko redaktora naczelnego "Gazety Polskiej", Tomasza Sakiewicza jako "eksperta TVP z największą liczbą wystąpień w >>Wiadomościach<< w 2023 r.".

Odnosząc się do publikacji wp.pl, Tomasz Sakiewicz wystosował oświadczenie:

"W związku z kłamstwami rządowych mediów kategorycznie stwierdzam, że nigdy nie brałem żadnych pieniędzy za komentarze w TVP. Nie uważam tego zwyczaju za naganny, szczególnie jeżeli ktoś jest stałym komentatorem, ale jako prezes TV Republika uważałbym to za niestosowne".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Tomasz Sakiewicz

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo