Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Koronawirus

15 chorych w woj. kujawsko-pomorskim

- Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem stwierdzono w województwie kujawsko-pomorskim - poinformował rzecznik wojewody Adrian Mól. Łącznie liczba zachorowań w regionie wzrosła do 15.

Autor:

"Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kobiety w sile wieku. Jej stan jest dobry. Kobieta od niedzieli była na kwarantannie i nadal jest nią objęta"

- powiedział Mól.

Obecnie bilans wykrytych przypadków zakażenia koronawirusem w regionie wynosi 15. Spośród osób zakażonych 11 przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy, a cztery na kwarantannie.

W regionie działają trzy laboratoria badające osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem: w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy, w Instytucie Medycyny Sądowej w Bydgoszczy i w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Czwarte laboratorium w najbliższych czasie zostanie uruchomione w szpitalu w Grudziądzu przemianowanym na zakaźny.

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

NAJNOWSZE Koronawirus