Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Koronawirus

100 litrów przechwyconego alkoholu trafiło do wałbrzyskiego pogotowia. Posłuży do dezynfekcji

Blisko 100 litrów alkoholu, który został przechwycony przez policję i prokuraturę w trakcie jednego ze śledztw, zostało przekazanych Pogotowiu Ratunkowemu w Wałbrzych. Nielegalny alkohol posłuży teraz do dezynfekcji.

Autor:

93-procentowy alkohol etylowy został przejęty w trakcie jednego ze śledztw prowadzonych przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pod nadzorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.

- Sprawa dotyczyła zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się między innymi kradzieżą luksusowych pojazdów i ich legalizacją

- poinformował dziś Przemysław Ratajczyk z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Ratajczyk dodał, że prokurator nadzorujący to śledztwo wydał postanowienie o przekazaniu przejętego alkoholu do Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu. - Płyn posłuży od dezynfekcji; trafił do ratowników medycznych, gdzie pomoże w codziennej walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - dodał policjant.

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

NAJNOWSZE Koronawirus