Na ostro! Co zrobić z Tuskiem? „Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu”. WIDEO

„Tuska trzeba przymknąć jak zwykłego kryminalistę” - stwierdził Wojciech Cejrowski, który będąc dzisiaj gościem „Minęła20” jednoznacznie przedstawił jak wyobrażałby sobie przyszłość Donalda Tu

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
„Tuska trzeba przymknąć jak zwykłego kryminalistę” - stwierdził Wojciech Cejrowski, który będąc dzisiaj gościem „Minęła20” jednoznacznie przedstawił jak wyobrażałby sobie przyszłość Donalda Tuska i co powinno go spotkać. „Złapać dziada za ryżą czuprynę, wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył” - powiedział.

Wojciech Cejrowski przebywał obecnie w Stanach Zjednoczonych, ale śledzi wydarzenia w Polsce. Także polityczne. Ocenia je w jednoznaczny sposób.

Podczas rozmowy z Michałem Rachoniem, gospodarzem programu „Minęła20”, najpierw dyskusja dotyczyła wydarzeń międzynarodowych. Cejrowski bardzo pozytywnie ocenia stanowcze działania prezydenta USA Donalda Trumpa. Chociażby w rozprawie z talibami, gdy na ich kryjówki zrzucono gigantyczną bombę, a wcześniej ostrzelano bazę w Syrii, w której przechowywano broń chemiczną.

Trump wysłał sygnał do kilku miejsc, że w razie czego „to wam przyłożę”

- tłumaczył Cejrowski.

Później rozmowa zeszła na tematy krajowe. Wojciech Cejrowski nie ukrywał emocji w związku w makabrycznym odkryciem, gdy w jednej z trumien ze szczątkami ofiary katastrofy smoleńskiej znaleziono dwie głowy, trzy ręce i cztery miednice.

Trzeba pytać Donalda Tuska o takie rzeczy jak ekshumacje do skutku

- stwierdził.

Pojawił się też wątek ostatniej wizyty Tuska w Polsce i przesłuchania w prokuraturze ws. umowy SKW z FSB,  a także samej współpracy z Rosjanami. Wtedy padły mocne słowa.

 

Źródło: TVP Info,niezalezna.pl

#Wojciech Cejrowski #Donald Tusk

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo