Mają witać Tuska w drodze do prokuratury? Internauci wyśmiewają się z absurdalnego pomysłu

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma stawić się w 19 kwietnia w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

twitter.com/(screenschoot)
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma stawić się w 19 kwietnia w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Jako świadek będzie zeznawał w sprawie kluczowej z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa. Chodzi o śledztwo przeciw byłym szefom Służby Kontrwywiadu Wojskowego o podjęcie bez zgody władz współpracy z rosyjskim FSB.

„Zjednoczeni z Donaldem” chcą go tego dnia hucznie powitać na Dworcu Centralnym. Sympatycy byłego premiera mają się zebrać 19 kwietnia o godz. 10.20 na Dworcu Centralnym na peronie numer 3.

Tusk najprawdopodobniej przyjedzie do stolicy prosto z Trójmiasta, po świątecznej przerwie. „Kwiecień plecień: 16 - Święta w domu, 19 - prokuratura w W-wie, 22 - sześćdziesiąte (!) urodziny. Niezły maraton. Do zobaczenia na trasie :)" - napisał były premier na swoim profilu społecznościowym.

„PiS zrobił Donaldowi Tuskowi prezent na 60. urodziny i postanowił złożyć mu życzenia, ale miejsce wybrał nie najlepsze - w prokuraturze. My chcemy zaśpiewać „Sto lat” jak tylko przyjedzie na Dworzec Centralny!” - napisali organizatorzy wydarzenia na Facebooku.

Czytaj też: Odlot Krystyny Jandy. W dniu przesłuchania Tuska, aktorka chce go witać już na dworcu

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Momentalnie popularnością zaczęły się cieszyć wpisy ze specjalnym hashtagiem #POwitanieTuska. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Donald Tusk #UE

Marek Nowicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo