Aktorka z „Klątwy” nie zagra już w serialu TVP

Julia Wyszyńska, która w przedstawieniu „Klątwa” odgrywa m.in. seks oralny z figurą papieża Jana Pawła II, nie zagra już w serialu „Na dobre i na złe”.

pl.wikipedia.org Ja Fryta from Strzegom
Julia Wyszyńska, która w przedstawieniu „Klątwa” odgrywa m.in. seks oralny z figurą papieża Jana Pawła II, nie zagra już w serialu „Na dobre i na złe”. Taką decyzję w sprawie aktorki podjął prezes TVP Jacek Kurski.

Przypomnijmy, że Julia Wyszyńska gra w skandalicznym przedstawieniu „Klątwa”, który wystawiany jest na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego.  W jednej ze scen odgrywa seks oralny z figurą św. Jana Pawła II. W innej mówi o niedoszłej zbiórce pieniędzy na zabicie Jarosława Kaczyńskiego. Fragment ten brzmi tak:

Oliwer, znając moje poglądy, zaproponował mi scenę, w której miałam zbierać pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego (...) i miałam w tej scenie zapytać was, czy chcielibyście przeznaczyć pieniądze na ten cel i sprawdzić, czy nadal będziemy w ramach działania artystycznego, w tym przypadku spektaklu teatralnego. (...) Co się okazuje - naprawdę można znaleźć człowieka, który może to zrobić za 50 tysięcy euro, czyli tanio. I właśnie teraz powinna być ta scena (...) i powinnam teraz poprosić was o wsparcie finansowe

- mówi ze sceny aktorka.

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski poinformował, że Wyszyńska dokonując zbezczeszczenia postaci świętego Jana Pawła II, tym samym podjęła decyzję o zerwaniu współpracy z Telewizją Polską. Dlatego Julia Wyszyńska nie będzie dalej grać w serialu „Na dobre i na złe”, emitowanym w TVP2. Przypomnijmy, że aktorka grała w serialu przez dwa lata, jako lekarka Klaudia Miller.

 

 Źródło: wirtualnemedia.pl

#Julia Wyszyńska #TVP #Jacek Kurski #Na dobre i na złe

ES
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo