Totalna opozycja dorobiła się swojego „Mojżesza”. Internauci śmieją się z protestu w parlamencie

Posłowie opozycji spędzający Boże Narodzenie w budynku parlamentu zaprezentowali wczoraj spis swoich postulatów, tzw. Dekalog Wolności.

twitter.com/printscreen
Posłowie opozycji spędzający Boże Narodzenie w budynku parlamentu zaprezentowali wczoraj spis swoich postulatów, tzw. Dekalog Wolności. Śledzenie poczynań działaczy PO i .Nowoczesnej umila święta wielu internautom, którzy żywo komentują dokonania posłów. 

Wczoraj wieczorem przemówił szef Platformy Grzegorz Schetyna.

- Nie chcemy uznać, że budżet (państwa na 2017 rok - red.) został przegłosowany legalnie, zostało złamane prawo, coś, co w tym Sejmie, w wolnej Polsce, w wolnym Sejmie wcześniej nie występowało, zdarzyło się coś złego dla polskiej demokracji, dla polskiego parlamentu - stwierdził.

My tutaj trwamy, jesteśmy, będziemy i zostajemy

- zadeklarował.

Dodał, że grupka rotacyjnie protestujących posłów pozostanie w sejmie do 11 stycznia, kiedy ma się rozpocząć kolejne posiedzenie parlamentu. 

Czytaj też: Totalna opozycja stworzyła własny dekalog. Granice groteski przekroczone

O co chodzi PO?

Nam chodzi o to, żeby polski parlament spełniał swoją rolę, żeby był emanacją polskiej wolności, naszych doświadczeń 27 lat i żeby Polacy mogli być dumni z naszego kraju i z polityków, którzy ich reprezentują. Chcemy odebrać polską politykę PiS-owi, ponieważ uważamy, że to jest zła polityka nienawiści, niechęci, na którym nie zbudujemy wspólnoty

- wyjaśnił Grzegorz Schetyna.

Czytaj więcej: Posłanka Krystyna Pawłowicz „zaorała” tzw. Dekalog Wolności opozycyjnych posłów

Tymczasem internauci żywo komentują dokonania totalnej opozycji. Niektórzy z posłów (np. Marcin Kierwiński z PO) stali się bohaterami wielu memów. 

 

 


Źródło: PAP,twitter.com,niezalezna.pl

#Marcin Kierwiński ##ciamajdan #Sejm #Grzegorz Schetyna #totalna opozycja

pb
Wczytuję ocenę...
Z uwagi na prace modernizacyjne możliwość komentowania została tymczasowo wyłączona. Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na Facebooku fb.com/NiezaleznaPLZobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo