Sympatyk KOD chce użycia broni przeciwko "pisiorom"

  

Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco - napisał dziś w mediach społecznościowych Mirosław Mrozewski. Analiza jego profilu na facebooku wskazuje że jest uczestnikiem protestów Komitetu Obrony Demokracji. Jednocześnie aktywnie bierze udział w organizacji protestów. 

"Tego już za wiele, dość tych upokorzeń. Ingerencja pisiorów w wypracowane emerytury za czasów PRL stawia mnie oraz moich kolegów pod ścianą. Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco. Obym się mylił, ale ktoś z nas w końcu pęknie..." - napisał dziś Mrozewski. 

Po godzinie dodał:

Kto staje za mną murem, gdy zainicjuję pewna akcję przeciwko kaczorowi? Pytanie kieruję głównie do kolegów po fachu w stanie spoczynku, ale i też tymi ze znajomościami w MSW. Cieplutko pozdrawiam.
O wyjaśnienia w tej sprawie poprosiliśmy Komitet Obrony Demokracji. W odpowiedzi na nasze pytania KOD stanowczo odciął się od Mrozewskiego.

Mirosław Mrozewski od pewnego czasu podaje się za jednego z koordynatorów KOD-u w regionie łódzkim. Nie jest to prawda. Pan Mrozewski nie ma z KOD-em nic wspólnego. 
Niektóre poglądy głoszone przez niego na  jego prywatnym profilu Facebooku są nie tylko całkowicie sprzeczne z ideami KOD-u, część z nich narusza prawo, co zostało zgłoszone właściwym organom - poinformowało biuro prasowe KOD-u.

Na swoim profilu Mirosław Mrozewski odnosił się już wcześniej do informacji jakoby nie był członkiem KOD-u. 

Ludzie, powariowaliście z tym spamem, że nie jestem członkiem KOD? Mało dla demokracji zrobiliśmy z Anką Grzybowską? - stwierdził w jednym ze wpisów

21 września Mrozewski informował za pomocą swojego profilu na Facebooku o szczegółach manifestacji KOD: 

UDOSTĘPNIAJCIE, PAMIĘTAJCIE, PRZYJDŹCIE!

Komitet Obrony Demokracji - w 40 rocznicę powstania KOR - zaprasza na wspólny marsz "Jedna Polska - Dość Podziałów" (...) Zapraszam serdecznie do wspólnego protestowania. Delegacja z Łódzkiego Oddziału melduje gotowość. Mamy do rozdania kilkaset pudelek z materiałami pirotechnicznymi. Do rozdania mamy również kilkaset okolicznościowych przypinek.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: tysol.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Pożary na greckiej wyspie Zakinthos

wyspa Zakinthos / pixabay.com/12019

  

Na greckiej wyspie Zakinthos doszło w niedzielę do pożarów lasów w dwóch rejonach. Obrona cywilna wydała ostrzeżenie przed rosnącym niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się pożarów w związku z silnym wiatrem - poinformował grecki portal themanews. Ewakuowano dwie wioski.

Na razie nie odnotowano żadnych ofiar. Władze nie spodziewają się, aby pożary ustąpiły do wtorku - podała agencja Reutera.

"W ramach środków ostrożności ewakuowaliśmy około 300 mieszkańców i turystów ze wsi Keri i Agalas"

- powiedział Reuterowi rzecznik lokalnej straży pożarnej.

Wyspa Zakinthos znajduje się ok. 300 kilometrów na zachód od Aten.

Pożary, które wybuchły po południu, zaczęły się szybko rozprzestrzeniać. Silny wiatr, dochodzący do 7 stopni w skali Beauforta, utrudnia akcję pożarniczą. Z ogniem na Zakinthos walczyło ponad 100 strażaków, 28 wozów strażackich, dwa helikoptery i cztery samoloty gaśnicze.

Z kolei ponad 160 strażaków zmagało się w niedzielę z poważnym pożarem, który wybuchł w górach otaczających kurort Lutraki, położony 60 km na zachód od stolicy kraju.

W ciągu minionych 24 godzin wybuchło w Grecji ok. 80 pożarów. W ostatnich miesiącach w kraju doszło do serii pożarów spowodowanych falą upałów, suszą i silnymi wiatrami.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl