PiS jedną animacją ośmieszył cały gabinet cieni Platformy

  

W trakcie posiedzenia Rady Krajowej PO utworzony został gabinet cieni. Zgodnie z zapowiedzią poznaliśmy 21 cieni szefów resortów oraz ich zastępców. Zgodnie z koncepcją Platformy w każdym projekcie ministerialnym w gabinecie cieni będą po dwie osoby. PO proponuje również dwa nowe ministerstwa ds. polityki senioralnej i samorządu i oczywiście odtworzenie ministerstwa finansów. Z kontrofensywą w związku z utworzeniem gabinetu cieni wyszło Prawo i Sprawiedliwość przypominając „osiągnięcia” poprzedniego gabinetu cieni utworzonego przez PO w 2006 roku.

Gabinet cieni przedstawił dziś lider PO Grzegorz Schetyna. Zastrzegał on, że ma to być opozycja konstruktywna i wezwał do współpracy inne formacje.

– Nie chcemy zajmować się PiS-em, chociaż mówiliśmy i przestrzegaliśmy w kampanii, wcześniej, czym grozi oddanie władzy PiS-owi (…) Byliśmy antyPiS-em, ale dzisiaj nie chcemy się PiS-em zajmować, bo to nie ma sensu. Jaki jest PiS, każdy widzi i to się nie zmienia. Niech inni będą anty-PiS-ami. My nie chcemy się nimi zajmować. Nie musimy być antyPiS-em, bo wszyscy wiedzą, jak jest [...] Zapraszamy do tej pracy inne partie opozycyjne. Zapraszamy KOD, środowiska naukowe, wszystkich tych, którzy będą wierzyć, że PO jest w stanie zaproponować najlepszą ofertę – sensownego, skutecznego gabinetu cieni. To jest też kwestia wiary – w skuteczną kampanię, samorządową i parlamentarną– mówił Grzegorz Schetyna na posiedzeniu Rady Krajowej PO

Tymczasem odpowiadając na utworzony przez PO gabinet cieni, w trakcie posiedzenia Rady Krajowej PiS jedną krótką animacją ośmieszoną całą ideę powołania cieni poszczególnych ministrów. W krótkim GIF-ie przypomniane zostały obietnice poprzedniego gabinetu cieni PO, który został utworzony w 2006 roku. PiS przypomina, że obietnice ówczesnych cieni nigdy nie zostały zrealizowane.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: TVP Info,pis.org.pl,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Matka ma zgodę sądu by... zmienić płeć dziecka. Ojciec jest bezsilny. Ta sprawa szokuje!

/ 3DMaennchen

  

Przeprowadzona zostanie chemiczna kastracja zdrowego dziecka, bo jedno z rodziców ma takie życzenie? Okazuje się, że tak absurdalna i przerażająca historia jest możliwa. Sąd w Teksasie orzekł, że 7-letni James może stać się Luną. Zrozpaczony ojciec przegrał walkę z matką chłopca.

Jeffrey Younger jest ojcem 7-letniego chłopca, którego matka stwierdziła, że woli mieć córkę. Niestety, nie udało mu się zwyciężyć w sądzie i uchronić syna przed zmianą płci. Potyczka dotyczyła opieki nad dzieckiem. Sprawę, choć ojciec podnosił, czym to grozi, wygrała matka.

Zdaniem ojca, chłopiec nie chce być dziewczynką, ale sąd w Dallas w Teksasie pozostał głuchy na jego argumenty.

Na podstawie jego wyroku matka dziecka, dr Anne Georgulas, uzyskała pełnię praw rodzicielskich i będzie mogła teraz zmienić Jamesa w Lunę. Jak podają media, kobieta będzie miała całkowitą swobodę w podawaniu dziecku żeńskich hormonów i środków blokujących okres dojrzewania. To oznacza chemiczną kastrację 7-latka.

Co więcej, ta niezrozumiała decyzja sądu obliguje ojca do uznania Jamesa za dziewczynkę. Od tej pory ma zwracać się do syna, jakby był córką, nie może zabierać dziecka w otoczenie, które uważa go za chłopca a sam będzie zmuszony do udziału w lekcjach dotyczących gender i transseksualizmu!

Jak podkreślają media, ojciec obawia się o życie Jamesa.

Do skutków ubocznych chemicznej terapii, polegającej na podawaniu dziecku hormonów płciowych, należą m. in.: zakrzepica żył, podniesiony poziom tłuszczu we krwi, kamienie żółciowe, wzrost wagi, bezpłodność, niskie libido, zaburzenia erekcji, czy nadciśnienie.

Pod wyłączną opiekę matki trafił również brat bliźniak Jamesa - Jude.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dorzeczy.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl