Święto Niepodległości - uroczystości w Krakowie TRANSMISJA NA ŻYWO

W uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości w Krakowie, organizowanego przez wojewodę małopolskiego Józefa Pilcha, weźmie udział prezes PiS Jarosław Kaczyński i Tomasz Sakiewicz, redakt

twitter
W uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości w Krakowie, organizowanego przez wojewodę małopolskiego Józefa Pilcha, weźmie udział prezes PiS Jarosław Kaczyński i Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Codziennej”. Oczywiście, licznie obecni będą członkowie Klubów Gazety Polskiej. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA TRANSMISJI NA ŻYWO OD GODZINY 11.00

Uroczystości rozpoczęły się o godz. 9.30 przy pomniku Żołnierzy Polski Walczącej na ul. Powiśle. O 10.00 na Wawelu rozpoczęła się uroczysta msza św., a po niej odbędzie się przemarsz na pl. Jana Matejki z udziałem Wojska Polskiego. Na placu odbędzie się uroczystość nadania odznaczeń państwowych.

O 16.30 rozpocznie się Msza św. w intencji śp. Pary Prezydenckiej i wszystkich Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Katedrze Wawelskiej. Po Mszy św. uroczyste przejście pod Krzyż Pamięci Narodowej – Krzyż Katyński, plac im. ojca Adama Studzińskiego, przy kościele św. Idziego. Po modlitwie odbędzie się dalsza część uroczystości.

W uroczystościach będzie uczestniczyć kilkuset gości z Węgier, którzy tak jak co roku przyjeżdżają do Krakowa, żeby razem z Polakami obchodzić Narodowe Święto Niepodległości.


O godz. 18.30 w budynku Polskiego Towarzystwa Sportowego „Sokół”, przy ul. Piłsudskiego 27 odbędzie się spotkanie, podczas którego głos zabierze prezes PiS-u i Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Codziennej”.

TRANSMISJA NA ŻYWO POTRWA od 11.00 DO 21.00 

Źródło: niezalezna.pl

#Kraków #11 listopada #Gazeta Polska

gb
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo