TV kłamie - MY RELACJONUJEMY TU

Służby porządkowe poturbowały dwie posłanki PiS: Marzenę Machałek i Danutę Chrapek, uniemożliwiając jednocześnie wspólne złożenie wieńców.

Służby porządkowe poturbowały dwie posłanki PiS: Marzenę Machałek i Danutę Chrapek, uniemożliwiając jednocześnie wspólne złożenie wieńców.

O godz 13:20 rozpocznie sią wyświetlanie na telebimie filmu Anity Gargas o Smoleńsku "10.04.10".  

WYBORCZA JUŻ WIE!
 

O godz. 12:40 gazeta.pl podała, że koncert organizowany przez "Gazetę Polską" "cieszy się niewielkim zainteresowaniem". Nasz koncert zaczyna się dopiero o godz. 16:15, po przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego. Zdolności widzenia przyszłości na Czerskiej są zadziwiające. Ciekawe, czy widzą już spadek sprzedaży "Wybiórczej" poniżej 100 tys. egzemplarzy?

Media fałszują systematycznie obraz rzeczywistej sytuacji, zaniżając kilkakronie liczby uczestników wczorajszej i dzisiejszej demonstracji.

Rosyjskie źródła oceniły liczbę uczestników wiecu pod ambasadą Rosji na 7 tys. W tym czasie cynglarnia w Polsce podawała, iż w wiecu i demonstracji uczestniczyło zaledwie 2 tys. osób.

W chwili gdy piszemy te słowa na Krakowskim Przedmieściu zebrało się już co najmniej 15 tys. ludzi i stale przybywają nowi. Tymczasem policja podaje liczbę 3 tys., a medialni kłamcy - 2 tys.

Strach przed narodem partii rosyjskiej i cynglarnii rośnie!.

Dziś okaże się, czy naród polski obudził się ze snu, uśpiony przez medialnych kłamców.

Poniżej będziemy zamieszczali napływające na bieżąco relacje z Krakowskiego Przedmieścia

Przerażony Komorowski odgrodził się od narodu.

Obrońca Komorowskiego


.

 Źródło:

 

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo