Marsz KOD w Warszawie. Frekwencja? Marniutka

W marszu KOD, który odbywa się dziś w Warszawie bierze udział około 12 tysięcy osób - powiedział nam asp. szt. Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji.

Filip Blazejowski/Gazeta Polska
W marszu KOD, który odbywa się dziś w Warszawie bierze udział około 12 tysięcy osób - powiedział nam asp. szt. Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji. Tymczasem uczestnicy mówią o tłumach, które ściągnęły do stolicy.

To pierwsza po wakacjach duża demonstracja Komitetu Obrony Demokracji, która miała dowieść, że ruch się skonsolidował i ma się dobrze.

- Zależy nam, żeby Polska była silną różnorodnością, ale połączona wspólnymi wartościami - mówił przed marszem szef KOD Mateusz Kijowski. Tym razem przezornie nie wspomniał o frekwencji.

W serwisach społecznościowych pojawiły się zdjęcia wykonane m.in. w autokarach, którymi zwożono uczestników manifestacji.Średnia wieku nie umknęła też uwadze internautów.
Wkrótce na niezalezna.pl więcej informacji z marszu KOD w Warszawie.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Mateusz Kijowski #KOD #Komitet Obrony Demokracji #marsz KOD

pb
Wczytuję ocenę...
Z uwagi na prace modernizacyjne możliwość komentowania została tymczasowo wyłączona. Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na Facebooku fb.com/NiezaleznaPLZobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo