UJAWNIAMY: Nieznane nagrania z posiedzenia Komisji Millera

Przekaz musi być spójny, tak żeby nie wzbudzał wśród odbiorców żadnych wątpliwości - w ten sposób Jerzy Miller przekonywał członków komisji badającej katastrofę smoleńską, aby komisja nie info

Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Przekaz musi być spójny, tak żeby nie wzbudzał wśród odbiorców żadnych wątpliwości - w ten sposób Jerzy Miller przekonywał członków komisji badającej katastrofę smoleńską, aby komisja nie informowała społeczeństwa na temat ustaleń, które mogą wzbudzać oburzenie. Te i inne kwestie znajdujące się na nagraniach komisji Millera, zostaną upublicznione w czwartek. 

Jak dowiedziała się "Gazeta Polska Codziennie" i portal niezalezna.pl, 28 kwietnia 2010 r. Jerzy Miller spotkał się z Komisją Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego. Spotkanie to zostało nagrane. Miller przekonuje na nim członków komisji, że jej przekaz musi być m.in. spójny i nie może budzić wątpliwości u odbiorców. 

Nie wszyscy członkowie komisji Millera zgodzili się z przewodniczącym komisji badającej katastrofę. Przekazywali, że Rosjanie nie dopuszczają ich do dokumentów i materiałów dotyczących katastrofy lotniczej. 

Później jednak i tak selekcjonowano i fałszowano informacje. O wielu faktach opinia publiczna nigdy się nie dowiedziała.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Jerzy Miller #nagrania #taśmy

pk,dk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo