Depresja rockmana, czyli Bruce Springsteen w szczerej autobiografii

27 września ukaże się pierwsza w historii autobiografia Bruce’a Springsteena, w której artysta opowiada między innymi o skomplikowanej relacji z ojcem i swoich zmaganiach z depresją.

mat.pras.
27 września ukaże się pierwsza w historii autobiografia Bruce’a Springsteena, w której artysta opowiada między innymi o skomplikowanej relacji z ojcem i swoich zmaganiach z depresją. Premierze będzie towarzyszyć także nowa płyta „Chapter and Verse”, na której znajdzie się aż 5 niepublikowanych dotąd utworów z początków kariery Bossa. Płyta ukaże się kilka dni przed książką, w dniu 67. urodzin rockmana.

Tytuł autobiografii Bruce’a Springsteena „Born to Run” został zapożyczony z jednej z jego piosenek. Muzyk pracował nad książką siedem lat – tyle zajęło mu spisanie osobistych dzienników, w których odsłania kulisy nie tylko swojej kariery, ale i życia prywatnego.

Pisanie o sobie samym to całkiem zabawne zajęcie. W projekcie takim jak ten, pisarz składa obietnicę, że pokaże czytelnikowi swój umysł. Na stronach mojej książki próbowałem to zrobić


- przyznał Springsteen.

Muzyk zwany popularnie Bossem ujawnia w książce szczegóły trudnej relacji z ojcem, a także walki z depresją, której największe nasilenie odczuł między 60. a 64. rokiem życia.

To jest książka, której oczekiwaliśmy. Czytelnicy zobaczą swoje życie w jego niezwykłej historii - tak samo, jak odnajdujemy siebie w jego piosenkach.

- zapowiadają wydawcy autobiografii.

Książka ukaże się w formie papierowej, jako e-book i audiobook 27 września 2016 roku, kilka dni po 67. urodzinach rockmana.

Jednak to nie koniec niespodzianek, gdyż książce będzie towarzyszyć premiera nowej płyty Springsteena z osobiście przez niego wybranymi kompozycjami, wśród których znajdzie się aż 5 niepublikowanych dotąd utworów z początków jego kariery. Album „Chapter and Verse” ukaże się 23 września, w dniu urodzin rockmana.

POSŁUCHAJ:

 

Źródło: www.zetgold.pl,niezalezna.pl

#Born to Run #Bruce Springsteen #Chapter and Verse #autobiografia

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo