Adam Nawałka w końcu odkrył karty. To oni pojadą na mistrzostwa we Francji! Boruc, Fabiański, Szczęsny, Jędrzejczyk, Pazdan, Piszczek, Salamon, Wawrzyniak, Błaszczykowski, Grosicki, Jodłowiec, Kapustka, Krychowiak, Linetty, Mączyński, Peszko, Starzyński, Zieliński, Lewandowski, Milik, Stępiński.

Na ten dzień kadrowicze czekali od październikowego meczu z Irlandią (2:1), którym zapewniliśmy sobie awans na Euro 2016. Od tamtej pory selekcjoner zajmował się tylko selekcją. Jeździł po całej Europie i sprawdzał w jakiej formie są kadrowicze. Z niektórych bohaterów eliminacji zrezygnował. Nawet w szerokiej kadrze nie znaleźli się np. Sebastian Mila czy Łukasz Szukała. Innych dopadł pech i tacy gracze jak Maciej Rybus czy Paweł Wszołek obejrzą mistrzostwa w domu. Generalnie jednak Nawałka niczym nie zaszokował. Nie popełnił błędu swoich poprzedników, którzy - szczególnie Paweł Janas  w 2006 r. - niezrozumiałymi decyzjami w ostatnim dniu selekcji psuli atmosferę w drużynie. Piłkarze, których pominął Nawałka już od dawna spodziewali się takiego rozwiązania i zamiast obrażać się na trenera będą dopingować swoich kolegów podczas mistrzostw we Francji.

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Artur Boruc.

Obrońcy: Thiago Cionek, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek, Bartosz Salamon, Jakub Wawrzyniak.

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Tomasz Jodłowiec, Karol Linetty, Kamil Grosicki, Bartosz Kapustka, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński , Sławomir Peszko, Filip Starzyński, Piotr Zieliński.

Napastnicy: Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski, Mariusz Stępiński.