Uchodźcy domagają się seksu. „Lekarz powiedział mi żebym uprawiał go z kimkolwiek”

Było narzekanie na złe jedzenie, odległość do centrum miast oraz przepełnione pokoje. Teraz pojawia się nowy, poważny problem w obozach uchodźców. Młodzi mężczyźni domagają się seksu.

twitter.com
Było narzekanie na złe jedzenie, odległość do centrum miast oraz przepełnione pokoje. Teraz pojawia się nowy, poważny problem w obozach uchodźców. Młodzi mężczyźni domagają się seksu. W jednym z obozów w Holandii dziennikarka zapytała kilku mężczyzn jakie są w chwili obecnej ich największe problemy. Wszyscy wskazują na brak seksu i warunków do jego uprawiania.

70 proc. uchodźców przybywających do Europy do młodzi mężczyźni. - Spędziłem trzy dni w szpitalu, bo to jest problem – mówi jeden z uchodźców. Na pytanie dziennikarki co jest tym problemem uchodźca pokazując swoje krocze powiedział – Tu, tu jest problem. Moje jądra były bardzo duże (spuchnięte). Lekarz powiedział mi żebym uprawiał seks z kimkolwiek, albo zrobił cokolwiek – stwierdził mężczyzna na filmie z obozu dla uchodźców.

Inny uchodźca żalił się w filmie, że nie jest możliwe przyprowadzenie do obozu kobiety, bo mężczyzn jest w nim zbyt dużo. – Nas jest tu 400. Jak ona miałaby uprawiać seks 400 razy? – zastanawia się mężczyzna."To nie pierwszy raz, gdy na światło dzienne wychodzą nietypowe problemy ludzi, którzy jeszcze niedawno uciekali przed wojną i wydawałoby się, że będą szczęśliwi tylko dlatego, że kule nie latają mi już nad głową i wreszcie są bezpieczni" - informuje portal natemat.pl.

W niektórych europejskich obozach uchodźcy protestują. W filmie nakręconym w Holandii młodzi mężczyźni mówili wprost:  – Można tylko jeść, spać, używać powolnego internetu. Jest tak źle! – mówi jeden z nich. Inny dodawał: – Małe śniadanie, mały lunch. Tylko dwie kromki chleba do posiłku.

 


Źródło: niezalezna.pl,natemat.pl

JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo