Kopacz pojedzie jak „normalni” Polacy?

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości z Radomia w związku z „kolejową” przygodą Ewy Kopacz postanowili przypomnieć jej o stanie polskich linii kolejowych.

twitter.com/PremierRP
Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości z Radomia w związku z „kolejową” przygodą Ewy Kopacz postanowili przypomnieć jej o stanie polskich linii kolejowych. Kupili jej bilet z rodzinnego Radomia do Warszawy. „Jeśli Ewa Kopacz z niego skorzysta, przekona się w jak fatalnych warunkach tysiące radomian podróżuje codziennie do pracy w stolicy” – napisał na Twitterze Stanisław Karczewski, szef sztabu PiS w wyborach jesiennych parlamentarnych.
 
Senator Karczewski przypomina, że w 2009 roku Ewa Kopacz i Platforma Obywatelska obiecali, że remont linii kolejowej z Radomia do Warszawy zakończy się do 2013 roku.

Okazuje się, że przez „katastrofalne zaniedbania administracji Ewy Kopacz remont torów z Radomia do Warszawy skończy się w 2020 roku".

W związku z tym parlamentarzyści PiS z Radomia kupili dla Premier Kopacz bilet tej właśnie relacji. Podróżuje teraz po Polsce koleją, niech się przekona, jak podróżują mieszkańcy jej rodzinnego miasta.

 

 Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo